Contact:

Hans Peters - hans@sociaalgroesbeek.nl

Wiebo Kersten - wiebo@sociaalgroesbeek.nl

William Janssen - william@sociaalgroesbeek.nl

Sonja Postema - sonja@sociaalgroesbeek.nl

Erik Schlijper - erik@sociaalgroesbeek.nl

Betty Wouters - betty@sociaalgroesbeek.nl

Cindy Liebers - cindy@sociaalgroesbeek.nl


Hebt u problemen met u verhuurder c.q. woningbouwvereniging stuur uw bericht dan naar:

huurproblemen@sociaalgroesbeek.nl


U kunt ons ook telefonisch bereiken:

Hans Peters - 0613075593 / 0243976372

Wiebo Kersten - 0641429969

William Janssen - 0611875791 / 0243973598

Sonja Postema - 0623830770